alexa
Call of Duty Ghosts ( PC )
Ghosts yeni nesil motor ile güçlendirilmis yeni bir dünya, yeni ortamlar ve yeni karakterler sunacak. DVD kargo ile gönderilecektir.
224
İnceleme 1 - CoD Ghosts
İsimsiz Üye
3 Mart 2015 00:05

Gez gz arpack Ghosts CoD rekabet FPS sava oyun Infinity Ward Elias Walker loadout squad pointGez, göz, arpacık

Call of Duty denildiği zaman sizin aklınıza ne geliyor bilmiyoruz ama bizim gözümüzde ilk canlanan sahne, Normandiya sahilinde, sadece birkaç yıl önce izlediğimiz Er Rayn'ı Kurtarmak filmindeki olayları birebir yaşadığımız koşuşturmadan başkası değil... Tabii bu çok geçmişe uzanan bir hikaye ama sonuçta bir ismin belleklerde ettiği yer, günümüzdeki kullanıcı kesimi için büyük önem arz eder. İlk oyunu ile tek kişilik senaryo bazlı İkinci Dünya Savaşı yapımları arasında resmen zirveye oturan efsane yapım, ikinci oyunu ile daha çok multiplayer odaklı bir hal almıştı.

Zaten döneminde üretilen Battlefield ve benzeri birçok oyun, özellikle Half-Life ve Counter Strike'ın etkisiyle, daha çok multiplayer özellikler üzerinde çalışmaktaydı. Gel zaman git zaman, Call of Duty serisinin onuncu ana oyununa gelmiş bulunuyoruz; Call of Duty: Ghosts. Yine Infinity Ward tarafından geliştirilen oyunun dağıtımcılığını Activision üsteniyor. Ghosts da tıpkı birçok oyun gibi PS3, Xbox 360, PC, PS4, Xbox One ve Wii U platformlarının tümünde boy gösteriyor. Son yıllarda Battlefield ile olan rekabet ortamıysa, bu yıl da tüm hızıyla devam etmekte. Bizler de Chip Online ekibi olarak bu rekabet ortamının içerisine attık kendimizi ve her iki oyunu da deneyim ettik. Lafı daha da uzatmadan sizleri yazının devamına alalım şöyle...

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.