alexa
Call of Duty Ghosts ( PC )
Ghosts yeni nesil motor ile güçlendirilmis yeni bir dünya, yeni ortamlar ve yeni karakterler sunacak. DVD kargo ile gönderilecektir.
227
İnceleme 2 - Tek kişilik senaryoya geri dönüş
İsimsiz Üye
3 Mart 2015 00:07

Senaryo ierisindeki mekanlar harika Ghosts CoD rekabet FPS sava oyun Infinity Ward Elias Walker loadout squad pointSenaryo içerisindeki mekanlar harika


Malumunuz CoD: Ghosts da bir FPS, zaten aksi düşünülemezdi. Hal böyle olunca yıllardır tartışması yapılan tek kişilik ve multiplayer mod kavgasına birazcık değinmek lazım. Özellikle kopya oyun endüstrisinin önü kesilemez şekilde büyümesinin ardından hem CoD hem de Battlefield oyunlarını olabildiğince online ortamlara taşımayı uygun gördüler. Hal böyle olunca da tek kişilik senaryolar giderek kısalmaya, neredeyse yok olma halini aldı. Oysaki her iki yapımın da tek kişilik senaryosunu takip etmek isteyen büyük ölçüde oyun sever bulunuyordu. İşte CoD: Ghosts bizden ilk artısını tek kişilik senaryoya yaptığı yatırımı ile almayı başarmış durumda. Logan Walker'ı kontrol ettiğimiz senaryo boyunca Logan'nın babası olan Elias Walker ve astronot Baker ile bolca etkileşim halinde bulunuyoruz. Senaryo gereği Amerika Birleşik Devletlerinin tamamen yok olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Oyunun başlarında tam olarak adlandıramadığımız bir güç tarafından düzenli olarak yok edilen ülkede biz de Ghost isimli özel bir ekibe üyeyiz. Özetle oyun boyunca Ghost ekibinin başından geçenleri deneyim ediyor ve onlar gibi yaşıyoruz. Tüm olaylar içerisindeyse Rorke isimli bir şahıs büyük önem arz ediyor. Spoiler vererek oyunun genel yapısını ortaya çıkarmak istemiyoruz ama bu ismi iyi takip etmenizi önermeden de geçemeyeceğiz.

ALINTIDIR
Cevap bulunamadı.