alexa
Call of Duty Ghosts ( PC )
Ghosts yeni nesil motor ile güçlendirilmis yeni bir dünya, yeni ortamlar ve yeni karakterler sunacak. DVD kargo ile gönderilecektir.
184
İnceleme 3 - Yenilikleri ile dikkat çekmeyi başaran bir oyun
İsimsiz Üye
3 Mart 2015 00:10

Sava denizden uzaya kadar uzanyor Ghosts CoD rekabet FPS sava oyun Infinity Ward Elias Walker loadout squad pointSavaş, denizden uzaya kadar uzanıyor!

CoD: Ghosts'un en önemli özelliklerinden ve an itibariyle birçok FPS oyunun yarış halinde olduğu konu tabii ki multiplayer. CoD: Ghosts da tüm hazırlık süresi boyunca yeni fikirler üretmekten geri kalmamış ve karşımıza envai çeşit yenilik ile çıkmış. Bunların en başında custom karakter yaratma yer alıyor. Yani alıştığımız gibi direkt olarak bir sınıf seçme durumu söz konusu değil. Onun yerine "Create A Soldier" sistemi getirilmiş ve bu sayede tamamen bize özel, her bir özelliği ile diğerlerinden ayrılan bir karakter yaratmamız mümkün kılınmış.

Karakter yaratma menüsüne geldiğinizde uzunca bir süre harcayacağınızın garantisini verebiliriz zira karakterin kafasından gövdesine, vücudundan kullanabileceği farklı silahlara kadar yüzlerce değişik kombinasyon yapmamız işten bile değil. Listemizde 10 adet seçilebilecek asker bulunuyor. Başlangıçta bunlardan sadece ilkini seçebiliyoruz. Kalan dokuz adet asker için Squad Point harcamamız gerekmekte. Loadout kısmına geldiğimizdeyse başlangıçta açık olan üç adet loadout görüyoruz ve yine biz ilerledikçe kazandığımız squad point'lerimizle üç tane daha satın alabiliyoruz. Her bir loadout altı farklı bölmeye ayrılmış durumda...

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.