alexa
Call of Duty Ghosts ( PC )
Ghosts yeni nesil motor ile güçlendirilmis yeni bir dünya, yeni ortamlar ve yeni karakterler sunacak. DVD kargo ile gönderilecektir.
238
İnceleme 5 - Her yönüyle yenilenmiş multiplayer desteği
İsimsiz Üye
3 Mart 2015 00:12

Yeni modlar ve tabii ki haritalar Ghosts CoD rekabet FPS sava oyun Infinity Ward Elias Walker loadout squad pointYeni mod'lar ve tabii ki haritalar

Multiplayer denildiği zaman tabii ki akıllara ilk gelen oyun modları oluyor ve merak etmeyin, CoD: Ghosts ekibi konu hakkında hummalı bir çalışma yaparak hem eski modları oyuna davet etmiş, hem de yeni modlar eklemiş. Bildiğimiz Team Deathmatch, Free for all, Team Tactical gibi modların yanına yepyeni ve özel modlar da eklenmiş durumda. Bizim en çok dikkatimizi çekenler arasındaysa, Cranked ve Blitz bulunuyor. Cranked esasen standart bir Team Deathmatch moduna benziyor fakat ölen her oyuncu, yeniden doğduğunda daha hızlı hareket etme, daha hızlı şarjör değiştirme gibi farklı bonuslar kazanıyor. Yeni özelliklerimizle doğduktan sonra öldürdüğümüz ilk düşman biriminin ardından 30 saniye geri sayıyor.

Burada zaman sıfırlanmadan başka düşman birimleri öldürmek zorundayız aksi halde biz patlayarak can veriyoruz. Hem düşmanlara, hem de zamana karşı farklı bir yarış olmuş. Blitz moduysa Capture the Flag mantığında çalışıyor. Düşman bölgelerinde belirli görev noktaları bulunuyor, bir defa bunlara dokunduğumuzda geriye sayım periyodu başlıyor ve ta ki düşman kendi noktasına geri dokununcaya kadar ya da biz ölünceye kadar devam ediyor. Amaç, geri sayım bitene kadar bölgeyi kontrol altında tutmak... Oyunda toplamda 14 adet farklı multiplayer harita boy göstermekte ve bu rakam firmanın açıkladığı üzere gelecekte kendisini gösterecek dört farklı indirilebilir içerik ile daha da kalabalık hale gelecek.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.