alexa
Call of Duty Ghosts ( PC )
Ghosts yeni nesil motor ile güçlendirilmis yeni bir dünya, yeni ortamlar ve yeni karakterler sunacak. DVD kargo ile gönderilecektir.
252
İnceleme 6 - Ve işte karşınızda Extincion mod!
İsimsiz Üye
3 Mart 2015 00:14

Uzayllara kar savamak zombilere gre daha zor Ghosts CoD rekabet FPS sava oyun Infinity Ward Elias Walker loadout squad pointUzaylılara karşı savaşmak zombilere göre daha zor!

Gelelim herkesin merakla beklediği ve birçoklarının bir süredir keyifle deneyim ettiği Extinction moduna.  Bu mod ilk defa CoD: Ghosts karşımıza çıkmış, özel bir yapım. Daha önceki CoD oyunlarında bulunan Zombie temasının bir varyasyonu olan Extinction, bizleri sonu gelmez uzaylı istilasının ortasına atıyor. Normal multiplayer oyun modundan tamamen farklı şekilde çalışan Extinciton, mod boyunca karakterlerimizi farklı özelliklerle geliştirmemizi ve bu sayede üzerimize çullanan uzaylılara karşı koymamıza imkan sunuyor.

Extincion mod oyunu ilk defa açtığımız zaman kapalı olarak gözüküyor ama merak etmeyin, onu açmak hiç de zor değil.Dileyenler CoD: Ghosts senaryosunun ilk bölümünü tamamlayarak ya da multiplayer mod içerisinde en az rank beş olarak kendisini açabilirler. Bu arada ufak bir ipucu, tek kişilik senaryonun ilk bölümü en fazla 15 dakika sürüyor, multiplayer'da rank beş yapmaktan çok ama çok daha hızlı. Extincion modu içerisinde kazandığımız yetenek puanları ile sahip olduğumuz loadout'umuzu geliştirebiliyoruz. Fakat her geliştirme o oyuna ait. Haritalar bittikten sonra yaptığımız her şey sıfırlanıyor. Bahsi geçen yetenek puanlarının alakalı silahı muazzam derecede güçlendirdiğini sizler de oyunu deneyim edince göreceksiniz. Birbirinden farklı görevlerle karşımıza çıkan Extinction modu esnasında düşman tarafı oluşturan uzaylı birimlerle baş etmekse başlarda bir hayli zorlayıcı. Hem tek sefer de çok fazla zarar verebiliyorlar, hem de hareket kabiliyetleri çok fazla.

Bir CoD oyununu daha böylece geride bırakmış oluyoruz sevgili okur. Aslında geride bırakmak yanlış olacak, onu daha uzunca bir süre oynayacağımıza eminiz ama son yıllardaki CoD ve Battlefield oyun üretimini baz aldığımız zaman, yeni oyunun bir sonrakinin seneye çıkmayacağına bizler de emin olamıyoruz. Özellikle yeni jenerasyon konsollardaki grafik optimizasyonları, tek kişilik senaryo ve senaryo atmosferi, multiplayer oyun deneyimi, yeni haritaları ve daha birçok farklılığıyla CoD: Ghosts yine hayranlarını yüz üstü bırakmamış, yine mükemmel bir oyun ile kendisini göstermiş durumda.

ALINTIDIR

Cevap bulunamadı.