alexa
Call of Duty Ghosts
Call of Duty Ghosts PC oyununda hikâye COD serilerine göre biraz farklı. Şimdiye kadar oyunda güçlü olan taraf hep siz oluyordunuz ve sayınızda düşman birliklerine göre oldukça fazlaydı. Call of Duty Ghosts CD Key satin alma isleminizden sonra, Call of Duty Ghosts Steam üzerinden aktif edilerek, indirilip oynanabilir.
364
Ghosts almakta tereddütteyseniz bi bakın :)
Kaan Taha U.
18 Aralık 2014 18:56
1 hafta önce durmaplay üzerinden aldım. Grafikleri olsun hikayesi olsun her şeyiyle muazzam bir oyun :) Fiyatına gerçekten değiyor bence çekinmeden almalısınız.. Hazır da indirimliyken kaçırmayın ghosts u derim :) Multiplayer'ı da ayrı bir sarıyor.
Enis S.
20 Aralık 2014 15:23
Kaan Taha U.
1 hafta önce durmaplay üzerinden aldım. Grafikleri olsun hikayesi olsun her şeyiyle muazzam bir oyun :) Fiyatına gerçekten değiyor bence çekinmeden almalısınız.. Hazır da indirimliyken kaçırmayın ghosts u derim :) Multiplayer'ı da ayrı bir sarıyor.
Diğer COD'lere göre sönük kalmış single çok kısa
Ahmet Hakan G.
20 Aralık 2014 18:38
aynen COD ghost diğer oyunlarına göre daha kötü bir oyun ve pahalı ilk oyunu bile daha zevkliydi

Kağan U.
23 Aralık 2014 19:45
Call of Duty serisi oynanış bakımından her zaman  çok iyiydi zaten. Hikaye olarak pek tatmin edici olmasa da genel olarak oynanılası bir oyun. Tabi ki bir MoH değil ama kurgu yapısı çok hoşuma gitti. 
ibrahim ethem b.
23 Aralık 2014 19:55
keşke bilgisayarım kaldırsaydı direk alırdım :(/
Emre T.
20 Ocak 2015 22:14
single kısa olmasaydı alırdım
Aslan Ş.
3 Şubat 2015 05:28
Call of Duty serilerinin her zaman minimum bir kalite çizgisi vardır. Single player kısa olsa da bence yine ortaya iyi bir iş çıkartılmış. Öneriyorum şahsen.
GÜLSÜM D.
23 Şubat 2015 17:15
bencede oyung uzel kesinlikle almalısınizz...
enes k.
19 Mayıs 2016 21:32

oyun hikaye bakımından biraz eksik olsada mükemmel

Buğrahan Y.
2 Ağustos 2016 18:03

Single kısaymış ya bilmiyordum Allah'tan almamışım :D