alexa
Call of Duty Modern Warfare 3
Call of Duty Modern Warfare 3 'de üçüncü dünya savaşı çıkmıştı. Üstelik git gide diğer ülkelere de yayılmaya başlıyor. Ekibimiz ve biz pek çok ülkeyi içine alan oldukça kapsamlı görevlere yelken açıyoruz. Modern Warfare 3 e baktığımızda senaryonun oldukça başarılı bir şekilde ele alındığını söyleyebiliriz. Call of Duty Modern Warfare 3 Cd Key ürününüzü Steam platformu üzerinden aktif edebilir ve oyunu indirebilirsiniz.
149
haritalara göre silah ve yer seçimi videolu
eray ö.
1 Şubat 2015 11:03

Multiplayer de başarının anahtarı  tek bir silah ile oynamak olduğundan bahsetmiştik. Modern Warfare 3’ te bunu yapabileceğiniz silahlar ACR 6.8 , G36C  ve MP-7  silahlarıdır.Bunlara ek Scar-l ve P90 silahlarını da sayabiliriz. Ancak ACR 6.8 , G36C  ve MP-7  kadar etkili olduğunu düşünmüyorum. Tabiki bunu Gun Stats tablosunu refere alarak önerdiğimi  belirtmek isterim. Tabiki  siz  bunu farklı silahlarlada yapabilirsiniz.

 Haritalara başlangıçta akıllı davranmalı ve bilinçsizce rakibe doğru koşmamalısınız? Her haritada 2 respawn noktası olup bu başlangıç noktalarına göre birer stratejiniz olmalıdır. En geç 10 saniye içinde rakip oyuncu ile karşılaşacağınızı bilmelisiniz ve bu duruma göre rakip oyuncuların geleceği yönleri tahmin edebilir ve buna göre avantajlı bir pozisyon alıp ilk etapta gelen rakip oyuncuyu öldürebilirsiniz.Genelde  ölen oyuncular içgüdesel veya inatla öldükleri yere doğru gelmektedir. Bu noktada kamp yapmadan hızlıca yer değiştirmelisiniz.Cevap bulunamadı.