alexa
Call of Duty Modern Warfare 3
Call of Duty Modern Warfare 3 'de üçüncü dünya savaşı çıkmıştı. Üstelik git gide diğer ülkelere de yayılmaya başlıyor. Ekibimiz ve biz pek çok ülkeyi içine alan oldukça kapsamlı görevlere yelken açıyoruz. Modern Warfare 3 e baktığımızda senaryonun oldukça başarılı bir şekilde ele alındığını söyleyebiliriz. Call of Duty Modern Warfare 3 Cd Key ürününüzü Steam platformu üzerinden aktif edebilir ve oyunu indirebilirsiniz.
317
Level Warfare
Ekin G.
3 Mart 2015 01:02
Modern Warfare 3’de seviye atlamanın tonla yöntemi var. Adam öldürürsünüz, arkadaşınızın bir düşmanı öldürmesi için ona yardım ederek asist yaparsınız, bombardıman düzenlersiniz, az ölürsünüz, bayrağı kaparsınız, bölgeyi korursunuz ve daha birçok yöntem. 

Level atladıkça yeni silahlar, Perk’ler, Killstreak’ler açabiliyorsunuz. Bu yöntemler yıllardır var zaten. Ancak kullanabileceğimiz ekipmanların çeşitlenmesi ve önceki oyunlarda sorunlara yol açan bazı saldırı yöntemlerinin ortadan kaldırılması oyunculara rahat nefes aldırıyor. Örneğin artık Nuke yok. Üst üste adam öldürerek çeşitli hava saldırıları yine düzenleyebiliyoruz. Helikopter saldırısı, bombardıman, AC 130 gibi örnekler verebiliriz. En çok hoşuma giden bir tanesi, uzaktan kumanda ile yönetebildiğimiz üzerinde MiniGun bulunan araç oldu. Minik bir tank düşünün, ancak üzerinde top değil de MiniGun var. Bir süre boyunca onu sürerek önünüze gelenleri kevgire çevirmek çok hoş.
Sergen B.
11 Mart 2015 09:10
Seviye Atlama Olduğunu Bilmiyordum Oyunda