alexa
Call of Duty Modern Warfare 3
Call of Duty Modern Warfare 3 'de üçüncü dünya savaşı çıkmıştı. Üstelik git gide diğer ülkelere de yayılmaya başlıyor. Ekibimiz ve biz pek çok ülkeyi içine alan oldukça kapsamlı görevlere yelken açıyoruz. Modern Warfare 3 e baktığımızda senaryonun oldukça başarılı bir şekilde ele alındığını söyleyebiliriz. Call of Duty Modern Warfare 3 Cd Key ürününüzü Steam platformu üzerinden aktif edebilir ve oyunu indirebilirsiniz.
321
Perk Rehberi !
Ekin G.
3 Mart 2015 01:09

Perk Nedir?

Perk bir nevi ayarladığımız classın özel yetenekleridir. Bu sistem call of duty 4 ' ten beri bulunmakta. Toplam 3 adet perk seçebiliyoruz. Aşağıda teker teker inceliycez. 

Pro Perk Nedir?

Pro perk ise normal perkin gelişmiş halidir. Bunları perklerimizi kullanarak erişebiliriz. Pro perk açıldığı zaman ekstradan 1 özellik daha ekleniyor. Örneğin; Sleight of hand (hızlı şarjör değiştirme) perki ile 120 kere şarjör değiştirdiniz ve prosu açıldı, artık sleight of hand seçtiğinizde hem hızlı şarjör değiştiricek hem de hızlı silah geçişi yapabileceksiniz.


Perkler

Tier 1 Perks / 1. Slot

ReconDüşmana stun/flash/emp grenade/grenade/semtex ile hasar verdiğinizde "Advanced UAV" ' deki gibi düşmanın yerini radar da ayrıntılı olarak görüyoruz.

Recon Pro"Recon" perki ile 120 düşmanı işaretlemeniz gereklidir.
Pro perk ile düşmana mermi ile hasar verdiğinizde de işaretliycektir.


Sleight of HandHızlıca şarjör değiştirmenizi sağlar.

Sleight of Hand Pro"Sleight of Hand" ile 120 düşman öldürdüğünüzde açılır. Şarjörün yanısıra silahlarınızı da hızlıca değiştirirsiniz.


Blind EyeDüşmanın killstreaklerine (sentry, helicopter vs.) gözükmezsiniz.

Blind Eye Pro"Blind Eye" kullanarak 40 düşman killstreak'ini yok ettiğinizde açılır. Bunun sayesinde kilitlenebilir roketler daha hızlı hedefe kitlenir ve mermileriniz düşman killstreak'lerine daha fazla hasar verir.


Extreme ConditioningKarakterinizin enerjisi artar. 8 saniye boyunca durmadan depar atabilirsiniz.

Extreme Conditioning Pro"Extreme Conditioning" kullanarak 20 mil koştuğunuzda açılır. Bunun sayesinde merdivenlere daha hızlı tırmanırsınız.Scavenger39 levelde açılır. Benim çok sevdiğim perklerdendir. Özellikle ölmeden çok killstreak yapıyorsanız işinize çok yarar. Ölen kişilerden yere mavi çanta gibi bişey düşer bununla mermileriniz fullenir.

Scavenger Pro"Scavenger" perki ile 100 defa mermi yenilediğinizde açılır. Bu perk ile maksimum mermi ile başlarsınız. Örneğin normalde AK-47'de 3 şarjörle başlarsınız, bu perk ile 7 şarjöre çıkar.


Tier 2 Perks / 2. Slot

QuickdrawBu perk ile birlikte daha hızlı ads(aim down sight) / zoom yaparsınız. 

Quickdraw Pro"Quickdraw" perkini kullanırken hızlıca ads yapıp 80 kere düşman öldürdüğünüzde açılır. Pro ile hızlıca grenade / stun atarsınız.Blast ShieldBombalardan daha az hasar alırsınız.

Blast Shield Pro"Blast Shield" kullanarak 20 kere bombadan hasar alıdığınızda açılır. Pro ile flash/stunlardan daha az etkilenirsiniz.


Hardline


Yine benim en çok kullandığım perklerden. 9 levelde açılır. Killstreak ve deathstreak gereksinimi 1 adet düşürür. Yani 3 killde alıyorsanız 2 killde alırsınız.

Hardline Pro"Hardline" ile 40 killstreak aldığınızda açılır. Pro ile 2 assist yaptığınızda 1 kill sayılır.Assassin27 levelde açılır. Düşmanın "UAV", "Advanced UAV", "Hartbreath Sensor", "Termal Ekran" ve "Portable Radar" ında gözükmezsiniz.

Assassin ProDüşmanın "UAV" si açıkken 20 kill yaptığınızda açılır. Düşmanın "EMP" ve "Counter-UAV" sinden etkilenmezsiniz. Ayrıca düşman size zoom'ladığında crosshair'i kırmızı olmaz, isminiz de gözükmez.OverkillYine güzel perklerden. 47 levelde açılır. 2 tane ana silah taşırsınız.

Overkill Pro"Overkill" varken 2. silahla 120 kill yaptığınızda açılır. Bu sayede artık 2. silahada kamuflaj ve eklenti eklersiniz.Tier 3 Perks / 3. Slot

Marksman1 levelde açılır. Zoom ile uzak mesafeye kadar "Assasin Pro" perki olmayan oyuncuların nickleri kırmızı olarak belirir. Böylece hedefleri çok kolay görürsünüz.

Marksman ProHold breath (nefes tutarak) 50 kill yaparsanız açılır. Pro uzun süre nefes tutmanızı sağlar.StalkerZoom halinde hızlı hareket edersiniz.

Stalker Pro"Stalker" kullanırken ads ile 120 kill yapınca açılır. Özelliği ise claymore ims gibi düzeneklerin daha geç patlamasını sağlar yani kaçmanız için fırsatınız artar.SitRepDüşmanların claymore/c4 gibi eşyalarını duvar arkasından, uzaktan vs. kırmızı olarak gösterir.

SitRep Pro"SitRep" perki ile 50 kere düşmanın claymore/c4 vs. eşyalarını yok edince açılır. Düşmanın ayak seslerini daha iyi duyarsınız.Steady Aim30 levelde açılır. Zoomsuz atış isabetiniz artar.

Steady Aim Pro120 kere zoomsuz kill yapmanız gerekir. Tabi "Steady Aim" perki olduğunda. Pro koştuktan sonra silahınızı hızlıca açar.Dead Silence55 levelde açılır. Ayak sesiniz azalır. Ayrıca düşman sizi "Recon" perki ile işaretlediğinide 12 saniye görür normalde, bu perk ile 6 saniyeye düşmekte.


Dead Silence Pro"Dead Silence" perki ile 5 kişiyi yakından öldürdüğünüzde açılır. Düşme hasarı almazsınız.
Sergen B.
11 Mart 2015 09:01
Recon Pro'yu İlk Defa Duyuyorum Biraz İlginç Geldi :)