alexa
Call of Duty Modern Warfare 3
Call of Duty Modern Warfare 3 'de üçüncü dünya savaşı çıkmıştı. Üstelik git gide diğer ülkelere de yayılmaya başlıyor. Ekibimiz ve biz pek çok ülkeyi içine alan oldukça kapsamlı görevlere yelken açıyoruz. Modern Warfare 3 e baktığımızda senaryonun oldukça başarılı bir şekilde ele alındığını söyleyebiliriz. Call of Duty Modern Warfare 3 Cd Key ürününüzü Steam platformu üzerinden aktif edebilir ve oyunu indirebilirsiniz.
182
Savaş Alanı !
Ekin G.
3 Mart 2015 00:54
“İşte Call of Duty’yi bu yüzden seviyorum” diyerek başladım ilk göreve. Video ve diyalogların ardından New York sokaklarında buluyoruz kendimizi. Şöyle bir etrafa bakıyorum da her yerden çığlıklar, her yerden patlamalar duyuluyor. Zaten sağlam bina kalmamış gibi bir şey, bir de üzerine yeni binalar da yıkılmak için can atıyor. Biraz ilerliyorum tozlar sarıyor beni, biraz daha ilerliyorum çatılardan düşen taş parçaları sarıyor etrafımı. Daha düşmanla karşı karşıya mücadeleye başlamadan evvel, önce “Ne olmuş buraya yahu” şaşkınlığında izliyorum etrafı. İşte ilk hissettiklerim tam da böyleydi.

Infinity Ward, savaş atmosferi oluşturmayı çok iyi biliyor. Özellikle Modern Warfare 2’nin ardından ekipte yaşanan sıkıntıların yeni oyuna olumsuz yönde etki edebileceğinden korkuyordum. Yersiz bir korku olduğunu, oynamaya devam ettikçe anladım. Her yerden, farklı tarzlarda, farklı silahlara sahip düşmanlar akın akın üzerimize geliyor. Sadece karadan değil, havadan ve denizden yapılan saldırılar da savaşın en can alıcı noktalarını oluşturuyor. Düşman saldırılarına karşın ekibimizin koordineli hareketleri de çok önemli. Biz karadan ilerliyorsak, eş zamanlı olarak jet uçakları ve helikopterlerden de yardım alabiliyoruz. Tıkandığımız noktada devreye giriyor  ve mıntıka temizliği yapabiliyorlar. Yeri geliyor helikopterdeki silah sorumlusu, yeri geliyor AC-130 uçağındaki topçu oluyoruz. Çeşitliliğin olması, biz oyuncuların savaşa birçok farklı yönden dahil olarak daha fazla zevk almasını sağlamış. Zaten Call of Duty bunu çok iyi yapıyor. 

Sergen B.
11 Mart 2015 09:19
İlk Bölümü Uzayda Oynadığımız Bir Oyunu Vardı O Hangi Serideydi ?