alexa
Call of Duty Modern Warfare 3
Call of Duty Modern Warfare 3 'de üçüncü dünya savaşı çıkmıştı. Üstelik git gide diğer ülkelere de yayılmaya başlıyor. Ekibimiz ve biz pek çok ülkeyi içine alan oldukça kapsamlı görevlere yelken açıyoruz. Modern Warfare 3 e baktığımızda senaryonun oldukça başarılı bir şekilde ele alındığını söyleyebiliriz. Call of Duty Modern Warfare 3 Cd Key ürününüzü Steam platformu üzerinden aktif edebilir ve oyunu indirebilirsiniz.
214
STRATEJİ İLE İLGİLİ BİRAZ BİLGİ
eray ö.
1 Şubat 2015 11:00

Modern Warfare 3  teki en iyi  perklerden biri Marksman’dır . Orta ve büyük haritalarda Marksman Küçük haritalarda ise Steady Aim kullanılmalıdır.

Sniper kullanıyorsanız. Perkiniz Marksman olmalıdır.(Size daha fazla nefesinizi tutmanızı ve rakip oyuncuları uzak mesafeden görme imkanı tanır.)

Shotgun oynayanlar ise Steady Aim kullanmalıdırlar.

Stalker perki nişan aldığınızda size daha hızlı hareket etme imkanını  verir. Ancak iyi bir oyuncu değilseniz rakip oyuncuyu vurmanız daha da  zorlaşır. Bu perk en etkin  Light Machine Gun silahlarında kullanılabilir.  Ayrıca Assault Rifles’taki  
 3 Round Burst (TYPE 95) ve Semi Auto (MK14) silahlarında da kullanılabilir. Ancak bu silahlar oyunlarda büyük haritalarda daha etkin olup, Marksman Perki varken  bu perk bu perki seçmek pek uygun değil ancak tercih yinede size kalmış.

Stalker pro claymore ve bouncing Betty mayınlarının geç patlamasını, Strip Perk’i  ise bunları kırmızı görmenizi sağlar sizce  bu nedenlerden dolayı bu perkleri kullanmanıza gerek var mı ? Bence hayır ?  Neden mi ? Bouncing Betty’yi görmenize gerek yok.  Bouncing Betty’ye bastığınızda çıkardığı sesi duyduğunuz anda  tam siper yatarsanız  ölmezseniz. Nasıl mı? Aşağıdaki videodan bunu nasıl yapacağınızı görebilirsiniz.


Claymore’mu kullanıyorsunuz ? Bence kullanmayın hiç bir işe yaramıyor. Dikkat edeceğiniz konu ise  Claymore mayının  konulma açısı sizin hareket doğrultunuz da değil ise sağa veya sola koştuğunuzda rahatça kurtulabilirsiniz. Zaten bir çok oyuncu bu mayını hangi açı ile ve nereye tam koyacağını bilmiyor. Aşağıdaki videoda bunu görebilirsiniz.


Flash ve Concussion ‘a  karşı kesin bir çözüm olmasa dahi , eğer size atıldığı yönünü görebildiyseniz. Rakip oyuncunun flash’ı patlar patlamaz geldiği yöne sizde flash veya Concussion atıp tam siper yatarak bu durumdan kurtulabilirsiniz. (%60-70 oranında)


Cevap bulunamadı.