alexa
Call Of Gods
Ana temasının rol yapma oyunları benzeri olmasının yanı sıra türünün tur bazlı strateji öğeleri içermesi sayesinde pek çok kullanıcının zevkine aynı anda hitap eden Call of Gods, yapımcıların oyunda aktif şekilde bulunup sık çıkarılan güncelleştirmeler ile müdahalelerde bulunmaları ile başarısını üst noktalarda tutmayı sürdürmektedir. Call of Gods 'da kullanabileceginiz Gametürk Kredileri ( GT Kredi ) ; yine Gametürk üzerinden yükleyerek Call of Gods GT kredinizi aktif edebilirsiniz.
161
Call Of Gods - Arena [REHBER TADINDA]
İsimsiz Üye
13 Aralık 2014 16:02

Arena

Forum-Rehber-Arena1jpg


ARENA 3 farklı moda sahiptir:

MÜCADELE ARENA ŞAMPİYONA

Bu modların kuralları ve içeriklerini tam karşılarına konulmuş olan TANITIM kısımında bulunur.

Temel olarak açıklayacak olursak:

Oyuncularla karşılaşabilmek için her hangi bir formasyonda hazırladığınız ordunuzu ARENA DAĞITIM kısmına kaydetmelisiniz.

Ordunuzun tamamen yerleştirilmiş ve 6 kahramanın yerinde olmasına dikkat etmelisiniz. Hiç ordunuz yoksa kayıt etmeyecektir, eğer eksik kahraman sayısı ile girecek olursanız da karşılaştığınız oyunculara karşı yenilme ihtimaliniz o kadar artacaktır.

ARENA'da galip ya da mağlup olun ordunuzdaki asker sayısında her hangi bir azalma olmaz. Savaş sonrası kayıp verilmiş birimler otomatik olarak eski haline gelir. ARENA DAĞITIM kısmını günde 10 kez kullanabilirsiniz.

Onur Puanları kazanıp Onur Dükkanından çeşitli eşyaları satın alabilirsiniz.

ibrahim ethem b.
23 Aralık 2014 20:54
çok sağol tam bire rehber olmş