alexa
Call Of Gods
Ana temasının rol yapma oyunları benzeri olmasının yanı sıra türünün tur bazlı strateji öğeleri içermesi sayesinde pek çok kullanıcının zevkine aynı anda hitap eden Call of Gods, yapımcıların oyunda aktif şekilde bulunup sık çıkarılan güncelleştirmeler ile müdahalelerde bulunmaları ile başarısını üst noktalarda tutmayı sürdürmektedir. Call of Gods 'da kullanabileceginiz Gametürk Kredileri ( GT Kredi ) ; yine Gametürk üzerinden yükleyerek Call of Gods GT kredinizi aktif edebilirsiniz.
199
Call Of Gods - Bina Nasıl Yapılır ? [REHBER TADINDA]
İsimsiz Üye
13 Aralık 2014 16:06
BİNA YAPMAK


Yeni bir bina yapmak için sağ üst tarafta bulunan Kale sekmesine geçiniz.

Sarayınıza tıkladıktan sonra yapmak istediğiniz binanın altındaki İnşa Et butonuna basınız.

Eğer İnşa Et düğmesi pasif olarak görünüyor ve tıklanmıyor ise gereken kaynaklara/özelliklere sahip değilsiniz demektir, İnşa et düğmesinin üzerinde iken size ihtiyaçları gösterecektir. Çoğu bina belli bir seviyede olmanızı ve farklı bir binanın belli bir seviyesinin yapılmış olmasını ister.

Örnekteki resimde Gerekenler kısmında 5 svy olmanızı ve Kışla Binası seviye 2 yapmış olmanızı istiyor. Seviyemizin 10 olduğunu ve Kışla' nın 2. seviyesini yapmış olduğumuzu da sağdaki Mevcut yazan kısımdan görebiliyoruz. Kaynaklarda da bir sıkıntı olmadığı için bu binayı inşa edebiliriz demektir.

Binamızı seçtikten sonra ekran üzerindeki boş alanlardan birinin üzerinde getirerek (zemin rengi yeşil olur doğru bir yerse) inşa edebiliriz.
Cevap bulunamadı.