alexa
Call Of Gods
Ana temasının rol yapma oyunları benzeri olmasının yanı sıra türünün tur bazlı strateji öğeleri içermesi sayesinde pek çok kullanıcının zevkine aynı anda hitap eden Call of Gods, yapımcıların oyunda aktif şekilde bulunup sık çıkarılan güncelleştirmeler ile müdahalelerde bulunmaları ile başarısını üst noktalarda tutmayı sürdürmektedir. Call of Gods 'da kullanabileceginiz Gametürk Kredileri ( GT Kredi ) ; yine Gametürk üzerinden yükleyerek Call of Gods GT kredinizi aktif edebilirsiniz.
246
Call Of Gods - Boss ve Oyuncu Davet Etme [REHBER TADINDA]
İsimsiz Üye
13 Aralık 2014 16:05
BOSS - OYUNCU DAVET ETMEK


Oyundaki haritalarda bulunan Boss' lar sizi zorlayabilir, bu durumda diğer oyuncuların veya birlik arkadaşlarınızın yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Boss ekranında iken aynı haritada bulunan diğer oyuncuları ve arkadaş listenizde online olanları görebilir ve davet edebilirsiniz. Size gelen davetleri ise ekranın sol üst köşesinde göreceksiniz.


Genel yazı ekranından oyuncu davet etmek için boss ekranında bulunmanız gerekiyor, oyuncunun isminin üstüne tıkladıktan sonra "Takım Daveti" demeniz yeterlidir. Karşıdaki oyuncuya davet gidecek ve kabul ederse Savaş düzeninde görünecektir.

Takımı kuran kişi oyuncuları istediği düzene göre yerleştirebilir, diğer oyuncular "Hazır" düğmesine bastıktan sonra kurucu kişi savaşı başlatabilir.
Cevap bulunamadı.