alexa
Call Of Gods
Ana temasının rol yapma oyunları benzeri olmasının yanı sıra türünün tur bazlı strateji öğeleri içermesi sayesinde pek çok kullanıcının zevkine aynı anda hitap eden Call of Gods, yapımcıların oyunda aktif şekilde bulunup sık çıkarılan güncelleştirmeler ile müdahalelerde bulunmaları ile başarısını üst noktalarda tutmayı sürdürmektedir. Call of Gods 'da kullanabileceginiz Gametürk Kredileri ( GT Kredi ) ; yine Gametürk üzerinden yükleyerek Call of Gods GT kredinizi aktif edebilirsiniz.
157
Call Of Gods - Dönüşüm [REHBER TADINDA]
İsimsiz Üye
13 Aralık 2014 16:04
DÖNÜŞÜM


Kahramanlarınızın güçsüz ve daha güçlü ekipmanlara ihtiyaç duyduğunu hissetiğiniz anlarla karşılaşacaksınız. Call of Gods dünyasında bu gibi durumlara yönelik Dönüşüm adıyla bilinen bir sistem bulunmaktadır. 

Dönüşüm; çeşitli materyallerin gümüş karşılığında daha iyi ve daha güçlü ekipmanlar kazanılabilmesi üzerine kuruludur. Eşyaların dönüşümünü yapabilmek için her ırkın başkentinde ve ANTİK ŞEHİR'de (ANTİK ŞEHİR'e seviye 30 ve sonrası girilebilir) bulunan DÖNÜŞÜM USTAlarına giderek yapabilirsiniz.

DÖNÜŞÜM sisteminde Normal ve Gelişmiş olarak 2 DÖNÜŞÜM şekli bulunmaktadır.

Normal DÖNÜŞÜM'de çeşitli özellik ve gruplardaki ekipmanların ve onları dönüştürmek için gereken materyallerin tam listesi karşınıza çıkar. İstediğiniz eşyanın DÖNÜŞÜM'ünü yapabilmeniz için gereken materyallerin hepsini toplamış olmanız gerekmektedir. DÖNÜŞÜM'ünü gerçekleştirmek istediğiniz ekipman için gereken materyal ve gümüş maliyeti hemen altında görülebilir. Normal DÖNÜŞÜM'de eşyaların dönüşüm oranı % 100'dür sadece her dönüşüm 10 dakikalık bir bekleme süresi mevcuttur.


Gelişmiş modda rasgele ekipmanlar kullanarak DÖNÜŞÜM yapabilirsiniz yalnız bu eşyaların 20 seviye ve üstü olması gerekmektedir. Dönüşüm için ihtiyacınız olan eşyanın miktarı; derecesi ve rengine göre değişiklik gösterir. Ne kadar yüksek dereceli eşyada DÖNÜŞÜM işlemi yapılacaksa miktar da o kadar çok olacaktır. 

Yeşil ve Mavi renkli eşyalar için 3, mor eşya için 4, turuncu eşya için 5 ve kırmızı renkli bir eşya için 6 adet gereklidir. Dönüşüm başarı olanı yine eşyanın derecesine göre düşmektedir. Yeşil eşya için % 85, mavi eşya için %55 , mor eşya için % 20, turuncu eşya için % 10 ve son olarak kırmızı eşya için % 3 başarı oranları bulunmaktadır.

Normal DÖNÜŞÜM modu aksine Gelişmiş modda gümüş yerine altın kullanılır. Kullanılacak olan ekipman, taş, ve materyal ne kadar değerli olursa kullanılacak olan altın o kadar yüksek olacak. Eğer dönüşüm başarısız olursa kullanılan altını ve eşyayı kaybedersiniz.

Taşlar için miktar aynıdır ancak başarı oranı biraz daha yüksektir. Yeşil taş için % 85, mavi taş için %60 , mor taş için % 25, turuncu taş için % 12 ve son olarak kırmızı bir taş için % 6 başarı oranları bulunmaktadır.
Cevap bulunamadı.