alexa
Call Of Gods
Ana temasının rol yapma oyunları benzeri olmasının yanı sıra türünün tur bazlı strateji öğeleri içermesi sayesinde pek çok kullanıcının zevkine aynı anda hitap eden Call of Gods, yapımcıların oyunda aktif şekilde bulunup sık çıkarılan güncelleştirmeler ile müdahalelerde bulunmaları ile başarısını üst noktalarda tutmayı sürdürmektedir. Call of Gods 'da kullanabileceginiz Gametürk Kredileri ( GT Kredi ) ; yine Gametürk üzerinden yükleyerek Call of Gods GT kredinizi aktif edebilirsiniz.
135
Call Of Gods - Eşya Soketleme [REHBER TADINDA]
İsimsiz Üye
13 Aralık 2014 15:55
EŞYA SOKETLEME


Mavi ve üzeri renkteki ekipmanlarınızı taş ekleyerek daha güçlü hale getirmeniz mümkün. Bu taşlar savaşlardan veya görevlerden gelebilir, envanterinizde ise Taşlar bölümünde görülecektir.

Not1: Sokete sahip olan ekipmanlara bu işlem yapılabilir. Ekipmanın sokete sahip olup olmadığını üzerine gelerek görebilirsiniz, ekipman isminin altında Soket: (0/1) şeklinde ibare olacaktır.
Not2: Soketleme işleminizi yapacağınız ekipmanı kahramanın üstünden çıkarmanız gerekmektedir, soket işlemi sadece envanterdeki ekipmanlar üzerinde uygulanır.
Eşya Soketlemek için önce Antik Şehir' e gitmeli ve Cesurluk Salonundan Taş Ustasını bulmalısınız. Ardından açılan pencerede üst kısımdaki Eşya Soketleme bağlantısına tıklayın.
Eşya soketleme Penceresinin üst kısmındaki Seç tuşuna basarak envanterinizdeki soketlemek istediğiniz ekipmanı seçiniz. Daha sonra aşağıda açılan (Taş Ekle) bağlantısına tıklayarak taşı seçmeniz gerekmekte. Gökyüzü Çekicini işaretlerseniz %3 - % 10, Yıldırım Çekicini işaretlerseniz % 5 - % 10 aralığında taşın verdiği değere katkı sağlayacaktır.

Her taşı her ekipmana ekleyemezsiniz, seviyelerinin birbirine uygun olması gerekmektedir. Örneğin yukarıda görülen taştaGereken Eşya Seviyesi: 30 yazmaktadır.

Eklediğimiz Kolyede aşağı kısımda gördüğünüz üzere Eşya Seviyesi: 70 yazmakta, bu nedenle taşımızı bu ekipmanda kullanabiliriz. Yukarıda yazan Gereken Kahraman Seviyesi ise hangi seviyeden sonraki kahramana takabileceğiniz anlama gelmektedir, eşyanın seviyesi değildir.

"Taş yerleştir" dedikten sonra taşın eşyaya eklenmiş hali ise resimdeki gibi olacaktır.
Cevap bulunamadı.