alexa
Castlevania Lords of Shadow Ultimate Edition
Castlevania Lord of Shadows 'da oyunun tamamı ile üç boyutlu bir hale getirilerek günümüzün modern RPG’lerine benzer bir havaya büründürülmüştür. Castlevania Lord of Shadows Ultimate Edition PC, satin alma isleminizden sonra hemen teslim edilmektedir.
429
Kombo Uzmanı Nasıl Olunur ?
Ekin G.
3 Mart 2015 01:32
Dövüş sistemi için daha önce God of War benzetmesini kullanmıştık, bunu biraz daha açalım. Öncelikle, ana silahımızla birlikte kullanabileceğimiz başka yan silahlar da bulunuyor, örneğin bunlardan biri de hançerimiz. Bunun dışında, kamçımız ile birlikte çeşitli yüzeylere tutunabiliyor ve tırmanıp alçalabiliyoruz. Zaman zaman bu kamçımızın yardımıyla pencereleri kırıp binalara girebilmek de mümkün. Düşmanları öldürdükçe deneyim puanları kazanıyor, bu puanları kullanarak yeni kombolar satın alabiliyoruz. İşte bu komboları satın aldıkça, göreceksiniz ki birçoğu özellikle God of War 3’tekilerin neredeyse aynısı. Çeşitlilik açısından ise son derece tatminkar. 40’a yakın farklı kombo, satın alınmak üzere bekliyor.

İlerledikçe karşımıza çok çeşitli düşmanlar çıkacak. Kurt adamlardan tutun da vampirler, örümcekler, goblinler, troller bunlardan bazıları. Hepsinin de farklı güçleri ve zayıf noktaları var. Daha çevik olanlar daha az hasar verebiliyorlar, ağır olanlardan ise mümkün olduğunca sakınmamız gerekiyor, çünkü epey kuvvetli oluyorlar. Bölüm içlerinde orta kuvvette düşmanlarla da epeyce kapışacağız. Kimi zaman dev örümcekler ya da büyük kurt adamlar bizleri alt etmeye uğraşacak. Bu yüzden, mümkün olduğunca güçlü komboları çabucak satın almalı ve dövüşlerde kıvrak olmalıyız. Her aksiyon oyunun vazgeçilmezleri olan boss’lar ise Lords of Shadow’da bizleri epey zorlayacak. Bulmacalı olmakla birlikte, doğru zamanda doğru tuşlara basmamız gereken yerler olacak. Eğer bunda başarısız olursak, boss’lar bunu inanın hiç affetmiyor ve bize ciddi zarar veriyorlar. Bazılarını öldürmenin de epey uğraştırıcı ve uzun sürdüğünü belirtmeden geçemeyeceğim. Yine de başarılı olduktan sonraki haz için bile onlarla kapışmaya değer. Bu arada, God of War’daki gibi dev boss’larla karşılaşmaya da hazır olun.
Cevap bulunamadı.