alexa
C&C Red Alert 3 ( PC )
C&C Red Alert 3 ile Sovyetler Birligini kurtarmaya yönelik bir zaman yolculugundaki umutsuz çabalar üçüncü bir süper gücün ortaya çikmasina neden olmustu PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
257
Birkaç Taktik
Salih Y.
20 Aralık 2014 18:09
-Mümkün olan en kısa sürede Engineer'ları çıkartıp bize yarar sağlayabilecek yerleri alıyoruz. 
-Bu alınan yerlerin yanına bir adet Prospector ile üs kurup savunma binaları inşa ediyoruz.(isteyen yer veya hava birimleriylede koruyabilir) 
-Petrol rafinerileri,hastaneler,akademi..Buraları kesinlikle almalıyız..Petrol rafinerileri +15$ gelir sağlıyor.Hastaneler,askerlerimizin iyileşmesini sağlıyor,Akademi ise,ürettiğimiz birimlerin rütbeli olarak çıkmasını sağlıyor. 
-Düşmanın bize saldırabileceği stratejik noktalara savunma üssü ve birkaç birim yolluyoruz.. 
-Eğer sizin üssünüzün yakınında askerlerin girebileceği binalar var ise,oralara askerleri yolluyoruz ve hava savunması içinde birimler yolluyoruz. 
-Ada olan bölümlerde oynuyorsanız köprüleri yıkabilirsiniz.Böylece düşmanınız size kısa sürede tank,asker yollayamayacak. 
-Özellikle karşınızdaki Sovyet veya Allies ise hava savunmasına çok önem vermelisiniz.Çünkü Allies'ler havada çok üstünler..Gelebilecek Harbinger Gunship,Stealth Bomber veya Vindicator'ler sonunuzu getirebilecek birimler..Sovyetlerin ise Zeplinleri.. 
-Spectrum Tower'ları birbirlerine uzak değil yakın kurmalısınız.Böylece bir düşmana saldırırken en yakın kule,diğerlerinden destek alacaktır. 
-Düşmanın geleceği yollara en az 2 tane Pacifier FAV kurulmalı.Böylece bir topçu görevi gören tanklar ile düşman geri püskürtebilir ve özellikle birliklerin yoğun geldiği esnada yapılan atışlar bütün birliğin yokolmasına yol açacaktır. 
-Tüm askerlerinizi birarada tutmak yerine manga olarak tutmanız sizin için daha iyi olacaktır.Hepsi bir arada tutulduğunda olasi bir toksin saldırısında hepsi ölecektir..Bunun yerine 4 Peacekeeper ve 4 Javelin'ci olarak manga kurabilirsiniz. 
-Mutlaka üssünüzün 4 bir tarafına en az 2 tane köpek koymalı ve bunları Agresivve yapmalısınız..Olası casus tehditlerinde köpekler yokedecektir 
-Hava savunmasını ayrı ayrı değilde bir hat olarak kurun.Mesela üssünüzün tam karşısında bir düşman var ve hava saldırısı yapıyor Vindicator-Century Bomber gibi uçaklarla..Yapmanız gereken set halinda yan yana hava savunma bataryası kurmalısınız.Yani 5 tane yanyana onların 2-3 sıra arkasına yine 5 tane yanyana..Böylece gelecek uçaklar üssünüze gelemeden düşecektir.Bataryalarada bir adet Javelin'ci yerleştirmeniz daha seri ve isabetli atışlar yapmasını sağlayacaktır.
Cevap bulunamadı.