alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
360
Askeri Rütbe Sistemi // Bilgilendirme
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 11:20

--------------------------------------------------------------------


Cengiz Han kendisi için çalışan, ülkesi için mesai harcayan askerlerine hem rütbe hem para vermeye karar verdi. Bundan sonra Cengiz Han için ne kadar çok çalışırsanız rütbeniz o kadar yükselecek ve o kadar yüksek maaş alacaksınız! 

Cengiz Han 2’ye eklenen en son sistemlerden biri de Askeri Rütbe Sistemidir. Bu sisteme göre oyunda kaldığınız süre boyunca belirli bir rütbeye sahip oluyorsunuz. Bunun karşılığında rütbe seviyesine göre belli miktarlarda Pazar Parasına sahip olabilirsiniz. 
Peki bu sistemden yararlanmak için hangi şartlara sahip olmak lazım. 
Her oyuncu seviye 60’a ulaştığında otomatik olarak en düşük askeri rütbeye sahip olur.

Askeri Rütbe Gelişimi:Oyuncular seviye 60’a ulaşıp en düşük askeri rütbeyi aldığında çevrimiçi geri sayım başlar. Askeri Rütbe’nin seviye atlaması için belirli çevrimiçi gün süresi geçmelidir.

Sistemde çevrimiçi süre günde en fazla 8 saattir ve 8 saat bir gün olarak sayılır. Oyuncuların çevrimiçi süresi 8’e ulaşmazsa, sistem kalan süreyi gelecekte çevrimiçi kalınan sürenin üzerine ekler.

Askeri Rütbe’ye sahip oyuncular haftalık şerefleri en az 12 olduğunda ekstra Ödeme ve Hüküm kazanır. Askeri Rütbe ne kadar yüksekse Ödeme ve Hüküm de o kadar çok olur.Ödeme ve Hüküm=Mevcut Askeri Rütbe’nin PP miktarı* Bir haftada tamamlanan İç İşleri Görevi turu. 
Oyuncular Ödeme ve Hükmü, Kraliyet Hükmü ya da İmparatorluk Hükmü kullanarak alabilir.

Askeri Rütbe karakter adının öncesinde görüntülenir. Ayrıca oyuncunun ekipman paneline de eklenir.

Askeri Rütbe sisteminde seviye bulunur.


Cevap bulunamadı.