alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
283
Cengiz Han 2 Alacakaranlık İncisi
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 12:52
Alacakaranlık İncisi Nedir? 

Pekin Şehir Merkezi’nde bulunan Shangguan Shi (Elmas Edinme)’den Okyanus, hale, algı ve parlak demir takası için gerekli olan malzemelerden biridir. 


Nasıl kullanılır? 
Pekin Şehir Merkezi (102,95 ) koordinatlarında bulunan Shangguan Shi OOK’sına gidip aşağıdaki resimde görüldüğü gibi istediğiniz eşyanın temini için takas ederek kullanabilirsiniz. 

Nasıl elde Ederim? 
Oyun içinde “j” tuşu ile pazara (nakit mağazaya) girilir. “Ekipman” kategorisinin, “Büyüleme” bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir. Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 
- Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (ninja) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz

Cevap bulunamadı.