alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
178
Cengiz Han 2 Çabukluluk Runu
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 12:40
ÇABUKLUK RUNU 

Çabukluk Runu Nedir? 

 

Mevcut mevkinizin koordinatını takip etmek ya da ayarlanmış bir koordinata ışınlanmak için kullanılır. 

Neden Çabukluk İksiri? 

Arkadaşlarınız savaştayken, acil bir yere gitmeniz gerektiğinde, özellikle diğer ülkelere girip yapacağınız Suikast görevlerinde, işinize yarayacak eşya "Çabukluk Runu"dur. Bunların yanı sıra Oyun Görevlisi Esculope'un en çok tavsiye ettiği eşyalardan bir tanesidir... 

Nasıl Elde Ederim? 

Çabukluk Runu, oyun içerisinde "J" tuşuna bastığınızda açılan, Nakit Mağaza'dan alınabilir. Nakit Mağazanın "Günlük" kategorisinin, "Kullanışlı" bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir. 


Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 

Yapmanız gerekenler; 

Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Cevap bulunamadı.