alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
218
Cengiz Han 2 Dali Kıyafeti
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 12:26
Dali Kıyafeti Nedir? 

Dali Kıyafeti, karakterinize 600 Yaşam Puanı veren özel bir kıyafettir. 
Dali halkının insanları uzun ömürleriyle bilinirler. Hangi karakterle oynarsanız oynayın mutlaka Yaşam Puanı'na ihtiyaç duyarsınız. 30. seviyeden itibaren kullanabileceğiniz Dali Kıyafeti sayesinde fazladan Yaşam Puanı kazanarak önemli bir avantaj elde edersiniz. 

Dali Kıyafeti'ni Nereden Satın Alabiliriz? 

 

Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Kıyafet bölümünden Hanlık Parası karşılığında Dali Kıyafeti satın alabilirsiniz. Kıyafetin 7 ve 30 günlük kullanım süreleri olan seçenekleri mevcuttur. 

Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 

Yapmanız gerekenler; 

Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.
Cevap bulunamadı.