alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
221
Cengiz Han 2 Gökkuşağı Çakıl Taşı
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 13:03
Gökkuşağı Çakıl Taşı Nedir? 

Başkent ve Pekin Şehir Merkezi'nde bulunan Muhteşem Usta ya da Ruh Sokağı'ndaki Koruma Tılsımı Geliştirme Ustası'nda koruma tılsımın özelliklerini geliştirmek için kullanılır. Nasıl kullanılır? 

Gökkuşağı Koruma Tılsımı kullanılarak aynı cins iki runun özellikleri yükseltilebilir. Her birleştirmede 2. runun özelliklerinin %50'si birleşim rununa eklenir. Toplamda 6 tane aynı cins run birleştirilebilir. Bu özelliği kullanabilmek için seviye 85 ve üzeri olmanız gerekir. 


1. Run +44 Dayanıklık, 2. Run +34 Dayanıklık özelliklerine sahipler 


Toplamda: 44+(34/2)=61 dayanıklılığa sahip run elde etmiş oluyoruz. 

Nasıl elde Ederim? 

Oyun içinde “j” tuşu ile pazara (nakit mağazaya) girilir. “Ekipman” kategorisinin, “Geliştirme” bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir. Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 
- Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (ninja) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz

Cevap bulunamadı.