alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
231
Cengiz Han 2 Kızıl Ve Kara Cazibe Kıyafeti
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 13:20
Kızıl ve Kara Cazibe Kıyafeti Nedir? 

Büyük savaşçılar, büyük ajanlar tarih sayfalarına, her zaman şık görünümleri ile girmişlerdir. Bu şık görünümlerinin altında onları koruyan ve güçlerini arttıran özel kıyafetleri ve zırhları yer almaktaydı. 90 seviye ve üzeri olan oyuncular tarafından kullanılabilir nadide kıyafetlerden biridir. Kıyafeti kullandığınız zaman; 
Yakın Saldırı, 
Menzilli Saldırı ya da Büyüsel Saldırı puanınız 250 artar. Gümüş Ejder Kıyafetine Nasıl Sahip Olabilirim? Oyun içinde “j” tuşu ile Pazar’a (nakit mağazaya) girilir. Kıyafet kategorisinin Kıyafet bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir. 

Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 

- Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (ninja) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz. 
Cevap bulunamadı.