alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
268
Cengiz Han 2 Koruyucu Tılsım
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 12:58
Koruyucu Tılsım Nedir? 

Karakterimizin savunma ya da saldırı puanlarını arttırmaya yarayan bir malzemedir. Bu malzeme ile gücünüze güç katabilir, aynı zamanda savunmanızı da arttırabilirsiniz. Bu sayede rakiplerinize göre bir adım daha öne geçmiş olursunuz. 


Nasıl Kullanılır? 

Başkent ve Pekin Şehir merkezinde bulunan Muhteşem Usta yardımıyla, mavi özellikli eşya ile üretilen runları koruyucu tılsıma aktarabiliriz. Kullanılacak Tılsımların çeşitlerine göre ( iki maskeli koruyucu tılsım, üç maskeli koruyu tılsım, vb.) farklı runlar eklenebilir. 
Nasıl elde Ederim? 

Oyun içinde “j” tuşu ile pazara (nakit mağazaya) girilir. “Kıyafet” kategorisinin, “Özel” bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir. 
Başkent ve Pekin Şehir merkezinde bulunan Muhteşem Usta’dan satın alınabilir. 
Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 
- Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 Joypara ile 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (j) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz
Cevap bulunamadı.