alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
330
Cengiz Han 2 Mükemmellik Külliyatı
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 13:49
Mükemmellik Külliyatı Nedir? 

Mükemmellik Külliyatı sadece 80 seviye ve üzeri binekler üzerinde kullanılabilir. Bineği, güçlü bineğe dönüştürür. Tabi bunu yaparken özelliklerini değiştirir. Bineğe yetenek ekleme ihtimali çok yüksektir. Bineğe özellikler eklemek için farklı birçok işlem yerine "Mükemmellik Külliyatı" eşyasını kullanabilirsiniz. Eşyaya sağ tıklayıp, özelliklerini değiştirmek istediğiniz bineği seçmeniz yeterli olacaktır... 


Nasıl Elde Ederim? 

Mükemmellik Külliyatı’nı, oyun içerisinde "J" tuşuna basarak açtığınız Pazar'ın Binek bölümünden Pazar Parası veya Hanlık Parası karşılığında satın alabilirsiniz. 


Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 
Yapmanız gerekenler; 

- Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.
Cevap bulunamadı.