alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
183
Cengiz Han 2 Okyanus Altını
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 13:31
Okyanus Altını Nedir? Okyanus Altını, mavi özelliğe sahip Birincil Silah, İkincil Silah ve Rozetlerinizi Mavi Kaplama yaparken kullanacağınız bir eşyadır. Ekipmanlarınızın mavi özelliklerini, Mavi Kaplama özelliğini kullanarak geliştirebilirsiniz. Bu özelliği kullanabilmeniz için karakter seviyenizin ve ekipman seviyesinin 80 ve üzeri olması gerekmektedir. Okyanus Altın’ına Nasıl Sahip Olabilirim? 
Okyanus Altın’ını Pekin Şehir Merkezi 155,60 Koordinatında bulunan Savaş Alanı Puanı Tüccarından, Savaş Alanı Puanınızla satın alabilirsiniz. 

Savaş alanı Puanını Nasıl Kazanabilirim? 

Savaş alanı Puanını, günlük etkinlik takvimini takip ederek gireceğiniz 2v2 ya da 6v6 Savaş Alanı mücadelelerinden kazanabilirsiniz. 
- 2v2 Savaş Alanı mücadelesini kazandığınızda, 30 (otuz) Savaş Alanı Puanı kazanırsınız. Kaybetmeniz ya da berabere kalmanız durumunda ise 7 (yedi) Savaş Alanı Puanı kazanırsınız. 
- 6v6 Savaş Alanı mücadelesini kazandığınızda, 400 (dört yüz) Savaş Alanı Puanı kazanırsınız. Mücadeleyi kaybederseniz de 100 (yüz) Savaş Alanı Puanı kazanırsınız. 
- 6v6 Savaş alanı mücadelesinde öldürdüğünüz rakip oyuncu sayısına göre extra savaş alanı puanı kazanabilirsiniz.
Cevap bulunamadı.