alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
190
Cengiz Han 2 Onur Yıldızı
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 13:30
Onur Yıldızı Nedir? Onur yıldızı kullanıldığı zaman, öldürdüğünüz düşman ülke oyuncularından 2 kat fazla Onur Puanı kazanılmasını sağlar. En az 45 seviye oyuncular tarafından kullanılabilir. Sağ tıklayıp kullandığınızda 15 dk. Boyunca etkisi sürer. 

Nasıl Elde Edebilirim? Oyun içinde “j” tuşu ile Pazar’a (nakit mağazaya) girilir. Günlük kategorisinin OÖ Malzemeleri bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir. 
Derebeylerinden düşme ihtimali vardır. 

Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 

- Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (ninja) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz. 
Cevap bulunamadı.