alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
162
Cengiz Han 2 Oyun İçi Kısaltmalar.
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 11:09
--------------------------------------------------------------------
Cengiz Han 2 içerisinde karşılaştığınız birçok kısaltma bulunuyor. Bunlardan bazılarına sürekli ihtiyacınız olacak. Peki nedir bu kısaltmaların açılımları? Bu konu altında kısaltmalar ile ilgili bilgi edinebilirsiniz... 

Öncelikle nakit mağazada bulunan bir kısaltmadan başlayalım. 

HP Al: Hesabınıza Joypara yükledikten sonra, nakit mağazada bulunan bu butona bastığınızda dilediğiniz karakterinize, dilediğiniz miktarda para yükleyebilirsiniz. HP Al'ın açılımı ise "Hanlık Parası Al" olarak belirlenmiştir. 

1 Numara MP: "Moğol Parası" demektir, görevlerden kazanılır, takas edilemez. Moğol Sikkesi malzemeleri takasından elde edilebilir. 

2 Numara MS: "Moğol Sikkesi" demektir, takas edilebilir, etkinlik zindanları tamamlandığında Moğol Sikkesi malzemeleriyle kazanılır, Moğol Sikkesi malzemeleri Moğol Sikkesi almak için takas edilebilir. Moğol Sikkesi oyuncular arasındaki başlıca para birimidir. 

3 Numara PP: "Pazar Parası" demektir, takas edilemez, sivil harçlık, Kraliyet Eskort Harçlığı, Anka Hami Harçlığı ve Ejder Hamisi Harçlığı yoluyla elde edilir. Pazardan malzeme satın almaya yarar, takas edilemez, sadece kişisel kullanıma açıktır. 

4 Numara HP: "Hanlık Parası" demektir. Hesabınıza Joypara yükleyerek elde edilir. Satın alınan malzemeler diğer oyuncularla takas edilebilir. 

5 Numara A: "Altın" demektir. En yüksek para birimi olarak bilinir. 1 Altın 1000 Gümüş'e denk gelir. 

6 Numara G: "Gümüş" demektir. Genel olarak kullanılan para miktarıdır. 1 Gümüş 1000 Bakır'a denk gelir. 

7 Numara B: "Bakır" demektir. En küçük para birimidir. Genellikle ufak dükkanlarda harcama yapılabilecek paradır. Para kazanmaya Bakır'dan başlarsınız... 

Pazar'da PP (Pazar parası) ibaresi ile görüntülenen eşyaları JoyPara çevirerek elde ettiğiniz HP (Hanlık Parası) ile satın alabilirsiniz.
Cevap bulunamadı.