alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
181
Cengiz Han 2 Parti'nin Savaş Çağrısı
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 13:02
Parti’nin Savaş Çağrısı Nedir? 
Bulunulan bölgenin seviye gereklerini yerine getiren takım arkadaşlarınızı yanınıza çağırmanızı sağlar. Parti’nin savaş çağrısı, seviye 10 ve üzerindeki oyuncuların kullanımı için uygundur. 


Nasıl Elde Ederim? 
Oyun içinde “j” tuşu ile pazara (nakit mağazaya) girilir. “Günlük” kategorisinin, “Kullanışlı” bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir. Hanlık Parası Nasıl Alabilirim?
 
- Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (ninja) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz 

Cevap bulunamadı.