alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
197
Cengiz Han 2 Renkli Bilet
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 13:40
Renkli Bilet Nedir?Hafta sonu Joypark haritası içindeki etkinliklerden farklı renklerde kutuları biriktirdiğiniz taktirde kullanabileceğiniz bir eşya. 

Kutuları istenilen şekilde biriktirip Pekin Şehir Merkezi’nde yer alan Ling Bao’ya götürdüğünüzde Gümüş Kutu alabiliyorsunuz. Gümüş Kutu içinde de özel ve birbirinden kıymetli eşyalar yer almaktadır. Eğer bunları beğenmezseniz ve Renkli Bilet’e sahipseniz, Gümüş Kutu’yu Altın Kutu ile takas edip daha değerli eşyalara sahip olabilirsiniz. 

Nasıl Elde Edebilirim? Oyun içinde “j” tuşu ile Pazar’a (nakit mağazaya) girilir. “Çok Satan” kategorisinin “Yeniler” bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir. 

Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 

- Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (ninja) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz. 
Cevap bulunamadı.