alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
190
Cengiz Han 2 Ruh Kristali
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 13:07
Ruh Kristali Nedir?
Ekipmanları geliştirmeye yarayan Ruhlar Damgası üretimini yapabilmek için gerekli olan malzemedir. 


Ruhlar Damgası üretimi yapabilmek için; Türk Demirciliği meslek seviyesinin 9 olması gereklidir. Ruhlar Damgası üretim formülünü Pekin Şehir Merkezi'nde bulunan Qin Ren (168,166)’den satın alabilirsiniz. 


Nasıl Kullanılır?

Türk Demirciliği seviyesiniz "9" olduktan sonra, Efsanevi Ruhlar Damgası ile Ruh Kristali'ni birleştirip Ruhlar Damgası'nı elde edebilirsiniz. 

Nasıl elde Ederim?

Oyun içinde “j” tuşu ile Pazar'a (nakit mağazaya) girilir. “Günlük” kategorisinin, “Meslek” bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir. Hanlık Parası Nasıl Alabilirim?

- Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (ninja) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz
Cevap bulunamadı.