alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
161
Cengiz Han 2 Saklama Yumağı
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 13:36
Saklama Yumağı Nedir?Saklama yumağı binek çaprazlama işleminde ilk bineğin kitlenmesi için kullanılmaktadır. Bu sayede bineğin nesli, becerisi, görüntüsü gibi özellikler garanti altına alınmış olur. 

Nasıl Elde Edebilirim? Oyun içinde “j” tuşu ile Pazar’a (nakit mağazaya) girilir. “Binek” kategorisinin “Gelişim” bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir. 

Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 

- Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (ninja) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.
Cevap bulunamadı.