alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
149
Cengiz Han 2 Saksağan
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 14:02
Saksağan Nedir? 

Saksağan, oyun içerisinde Pazar'dan (Nakit Mağaza'dan) alabileceğiniz bir binektir. Uzun kuyrukları, renkli tüyleri ile göz kamaştırıcı bir zerafeti vardır. Bineği kullanabilmek için 30. seviyeye ulaşmış olmanız gerekmektedir. 

Saksağan Nasıl Görünür? 
Nasıl Elde Ederim? 

Saksağan, oyun içerisinde "J" tuşuna bastığınızda açılan, Nakit Mağaza'dan alınabilir. Nakit Mağazanın "Binek" kategorisinin, "Yeni binekler" bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası gerekmektedir. 
Hanlık Parası Nasıl Alabilirim?
 

Yapmanız gerekenler; 

- Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Cevap bulunamadı.