alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
257
Cengiz Han 2 Satürn Kristali
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 13:33
Satürn Kristali Nedir?


Cengiz Han 2’ye yeni eklenen bir sistem ise Zodyak Damgalama Sistemidir. Ve Satürn Kristali bu Zodyak Damgalama Sistemi içerisinde kullanabileceğiniz bir eşyadır. Satürn Kristali derebeylerinden düşen Uranüs Kristali ile hemen hemen aynı işi görmektedir. Satürn Kristali ile Zodyak Damgalama’ da istenilen sonucu daha garanti elde edebilirsiniz. Aynı zamanda çift zincir Zodyak Damgalama için yine Satürn Kristali’ne ihtiyacınız vardır. Ayrıca Uranüs Kristallerini birleştirerek Satürn Kristali elde edebilirsiniz. Nasıl Elde Edebilirim? Oyun içinde “j” tuşu ile Pazar’a (nakit mağazaya) girilir. “Ekipman” kategorisinin “Geliştirme” bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir. 

Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 

- Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (ninja) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.
Cevap bulunamadı.