alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
212
Cengiz Han 2 Seviye 9 Sınıf Yetenekleri
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 13:59
Seviye 9 Sınıf Yetenekleri 

Seviye 9 Sınıf Yetenekleri Nedir? 

Bildiğiniz gibi Cengiz Han 2’de her sınıfın ayrı yetenekleri var ve sınıflar arasında farklılıklar yaratan ise bu yetenekler oluyor. Yetenekleri geliştirdikçe bir sonraki seviyeye geçmek için çok daha fazla Moğol Sikkesi / Parası ve çok daha fazla tecrübe puanı harcamak zorundasınız. 

Bir yeteneği 8. seviyeden 9. seviyeye çıkarmak için 500 gümüş Moğol Sikkesi / Parası ve tam 10.000.000 tecrübe puanı harcamak gerekiyor. Gerçekten oldukça yüksek bir harcama. Pazar’dan satın alabileceğiniz seviye 9 sınıf yetenekleri ile tecrübe puanı ve Moğol Sikkesi / Parası harcamadan yeteneğinizi 9. seviyeye çıkartmanız mümkün. 

Nasıl Elde Ederim? 

Oyun içerisinde "J" tuşuna bastığınızda açılan Pazar'ın Sınıf kısmından, sınıfınıza göre seviye 9 yeteneklerini Pazar Parası veya Hanlık Parası karşılığında satın alabilirsiniz. 


Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 

Yapmanız gerekenler; 

- Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.
Cevap bulunamadı.