alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
144
Cengiz Han 2 Wushu Bebeği
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 13:19
Wushu Bebeği Nedir? Wushu Bebeği’ni öldürerek düşman ülkenin kendi seviyenizde bir oyuncusunu öldürmüş gibi Onur Puanı kazanabilirsiniz. Wushu Bebeği’ni kullanmak için sağ tıkladığınızda yakınınızda bir Wushu Bebeği ortaya çıkar. 

Düşman ülke oyuncularını öldürerek kazandığınız Onur Puanı maksimum seviyeye ulaşmış olsa da, Wushu Bebeği öldürerek Onur Puanı kazanmaya devam edebilirsiniz. 

Not: Sizin kullanmış olduğunuz Wushu Bebeği’ni başka bir oyuncu da öldürebilir. 

Wushu Bebeği’ne Nasıl Sahip Olabilirim? Oyun içinde “j” tuşu ile Pazar’a (nakit mağazaya) girilir. Günlük kategorisinin OÖ Malzemeleri bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir. 

Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 

- Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (ninja) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.
Cevap bulunamadı.