alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
182
Cengiz Han 2 Yüksek Kaliteli Run Kumaşı
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 13:01
Yüksek Kaliteli Run Kumaşı Nedir?

Yüksek Kaliteli Run Kumaşı, mavi seviye ekipmandan rastgele bir mavi özellik çekerek başka bir ekipmana eklenebilecek bir run oluşturabilir. 

Nasıl Kullanılır?

Başkent veya Pekin Şehir Merkezi'nde yer alan "Muteşem Usta"'da, mavi özellikli ekipman ile birlikte birleştirilerek run elde edilir. 


Run üretme işlemi esnasında mavi özelliklerden herhangi biri, otomatik olarak runa geçer. 

Nasıl elde Ederim?

Oyun içinde “j” tuşu ile Pazar'a (nakit mağazaya) girilir. “Kıyafet” kategorisinin, “Özel” bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir. 
Pekin Şehir Merkezi'nde bulunan Ar’i Li (190,175)den yüksek kaliteli run kumaşı formülünü alarak üretimi yapılabilir. Bu üretimi yapabilmek için pers üreticilik seviyesi 9 olması gerekir. 

Hanlık Parası Nasıl Alabilirim?

- Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (ninja) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz

Cevap bulunamadı.