alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
249
Cengiz Han 2 Zindelik Paket
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 13:57
Zindelik Paketi 

Zindelik Paketi Nedir? 

Üretim yaparken zindelik puanı düşer ve bu puan fazla düştüğünde üretim yapamaz hale gelirsiniz. Bu paket içerisinden 6 adet Zindelik Hapı eşyası çıkar ve her biri zindeliğinizi 100 puan arttırır. Böylece daha çok üretim yaparak, daha çok özel eşyaya sahip olabilirsiniz. 

Nasıl Elde Ederim? 

Oyun içerisinde "J" tuşuna bastığınızda açılan Pazar'ın Çok Satan -> Size Özel kısmından Pazar Parası veya Hanlık Parası karşılığında satın alabilirsiniz. 

Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 

Yapmanız gerekenler; 

Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Cevap bulunamadı.