alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
252
Cengiz Han 2 Zodyak Damgalama
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 13:35
Zodyak Damgalama Sistemi
Satürn Kristali ve Uranüs Kristalinden bahsedelim. Satürn Kristali ile Uranüs Kristali üretebilirsiniz.

 

Ekran görüntüsünde görüldüğü gibi 2 Satürn kristali ile 1 adet Uranüs kristali üretebilirsiniz. Bu üretim sırasında %70 şans payı bulunmaktadır.Satürn Kristali ile yapılan Zodyak Damgalama sırasında sadece bir özellik eşyanıza eklersiniz. Değişik burçların simgeleri şeklinde ekleyeceğiniz özellikler her burç için farklı özellik vermektedir. 

Uranüs kristali ise, aynı anda iki burç özelliği kazanmanızı sağlayacaktır. 
Zodyak Damgalamanın dominodan farklı bir sistem olduğunu şu şekilde açıklayabiliriz. Domino damgalamada üçerli gruplar halinde damgalama tutturmanız gerekirken(ayrıca iki silah), Zodyakta ise, her tutturduğunuz zodyak için diğer ekipmanı belirlemektedir. 

 

Zincirleme bir sistem ile devam etmektedir. Bu sıralamadan bahsedecek olursak, Birinci Silah> Miğfer> Zırh> Bileklik> Bileklik> Kemer> Pelerin> Rozet> Çizme> Yüzük> Yüzük> Eldiven> Kolye> İkincil Silah şeklindedir. Tüm eşyaların tamamında zincirleme Zodyak yapılabilirse eğer ekstra özellik vermektedir. 
14 Adet zincirleme tamamlandığı takdirde, Vuruş Dengesi ve Direnç dengesi kazandıracaktır. 4 Zincirleme Zodyaktan sonra her 2 zincirleme de bu denge puanları artacaktır. 14 zinciri tamamlandığında tam olarak zincirleme bitmiş olacak ve en yüksek puanı alınabilmektedir.Bir eşya zodyakla damgalandığında diğer eşyada ne olması gerektiği belirtilmektedir. 

 

Zodyak Damgalamayı tüm damgalama işlemlerinin yapıldığı, başkent veya Pekin şehir merkezinde bulunan Damgalama Ustasından yapılmaktadır. 
Zodyak damgalama öncesi ekipmanların Sarı ya da Mor özelliğe sahip olması ve +10 büyülenmiş olması gerekmektedir. Ayrıca damgalanacak eşyanın Ruhlar Damgası ile damgalanmış olması gerekmektedir. 
Zodyak damgalamanın diğer bir özelliği ise, her burç bir özelliği temsil etmemektedir. Burçlar sadece zinciri tamamlamak için varlar. Yani Başak burcu bir seferinde “Dayanıklılık +20” verirken başka sefer “Tüm Özellikler +24” verebilir. Önemli olan Zodyak damgalamanın zincirinin tamamlanmasıdır. 

Ayrıca, 2 türlü zincirleme yapılabilir. Birincisi, tek zodyaklı ikincisi ise, çift zodyaklı. Tabii ki çift Zodyaklı damgalama zinciri çok daha zordur. Fakat bu zincirlemenin verdiği özellikler çok daha fazladır.
Cevap bulunamadı.