alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
238
Cengizhan 2 Ateş Büyücüsü
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 10:56
Kullandığı Silahlar: Kutsanmış Alev ve Ateş Elementi
Hakkında: Ateş Büyücüleri kutsanmış alevleri ile dünyayı kasıp kavuran bir bilgeliğe sahiptir. Bilge ve tecrübeli birim olan ateş büyücüleri her zaman bir sonraki hamlelerini, satranç oynar gibi önceden öngörüp tehlikelere karşı kendilerine avantaj sağlarlar.
Savaş Meydanında: Patlayıcı hasarlara yol açan ateş elementi-odaklı saldırıları ile yakın dövüşte de kendilerini savunabilirler. Savaşta yaratabileceği büyü kalkanı ile savunmasını büyük oranda arttırabilir. Özellikle kalabalık düşman birliklerine uygulayabileceği alan hasar özelliği olan büyüleri ile toplu yıkımı gerçekleştirmesi kaçınılmaz bir sonuçtur.
Savaşta kullanabileceği en can alıcı özelliklerinden biri de “Tutsak” büyüsü ile düşmanı arasında bir kırılmaz bağ kurarak hem karşısındaki etkisiz hale getirir hem de onun özelliklerini kendisi için kullanılır hale getirir.
Cevap bulunamadı.