alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
295
Cengizhan 2 Binekler
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 11:11
Pterodaktil Nedir?

Pterodaktil, oyun içerisinde Pazar'dan (Nakit Mağaza'dan) alabileceğiniz bir binektir. Pterodaktil, uçabilen bir dinozordur. Yeşil bedeni, ağaçlık araziye tam anlamıyla uyum sağlamasını sağlamıştır. Bineği kullanabilmek için 80. seviyeye ulaşmış olmanız gerekmektedir. 

Nasıl Elde Ederim?

Pterodaktil, oyun içerisinde "J" tuşuna bastığınızda açılan, Nakit Mağaza'dan alınabilir. Nakit Mağazanın "Binek" kategorisinin, "Yeni binekler" bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası gerekmektedir. 

------------------------------


Dinozor Nedir?

Dinozor, oyun içerisinde Pazar'dan (Nakit Mağaza'dan) alabileceğiniz bir binektir. Dinozor büyük cüssesi ile saldırılara uzun süre direnebilen dayanıklı bir binektir. Bineği kullanabilmek için 80. seviyeye ulaşmış olmanız gerekmektedir. 

Nasıl Elde Ederim? 

Dinozor, oyun içerisinde "J" tuşuna bastığınızda açılan, Nakit Mağaza'dan alınabilir. Nakit Mağazanın "Binek" kategorisinin, "Yeni binekler" bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası gerekmektedir. 


--------------------------


Gümüş Ejder Nedir?

Gümüş Ejder, oyun içerisinde Pazar'dan (Nakit Mağaza'dan) alabileceğiniz bir binektir. Gümüş Ejder oldukça yüksek bir zekaya sahiptir, büyüde uzmanlaşmadaki yegane destekçidir. Bineği kullanabilmek için 80. seviyeye ulaşmış olmanız gerekmektedir. 


Nasıl Elde Ederim? 

Gümüş Ejder, oyun içerisinde "J" tuşuna bastığınızda açılan, Nakit Mağaza'dan alınabilir. Nakit Mağazanın "Binek" kategorisinin, "Yeni binekler" bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası gerekmektedir. 


----------------------------


Boynuzlu Ejder Nedir?

Boynuzlu Ejder, oyun içerisinde Pazar'dan (Nakit Mağaza'dan) alabileceğiniz bir binektir. Çevikliği ile ünlüdür. Bineği kullanabilmek için 80. seviyeye ulaşmış olmanız gerekmektedir. 

Nasıl Elde Ederim? 

Boynuzlu Ejder, oyun içerisinde "J" tuşuna bastığınızda açılan, Nakit Mağaza'dan alınabilir. Nakit Mağazanın "Binek" kategorisinin, "Yeni binekler" bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası gerekmektedir. 

--------------------------------

Kırmızı Ejder Nedir?

Kırmızı Ejder, oyun içerisinde Pazar'dan (Nakit Mağaza'dan) alabileceğiniz bir binektir. Güçlü Kırmızı Ejder ile gücünüze güç katabilirsiniz. Bineği kullanabilmek için 80. seviyeye ulaşmış olmanız gerekmektedir. 

Nasıl Elde Ederim? 

Kırmızı Ejder, oyun içerisinde "J" tuşuna bastığınızda açılan, Nakit Mağaza'dan alınabilir. Nakit Mağazanın "Binek" kategorisinin, "Yeni binekler" bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası gerekmektedir. 


Daha Çok Var sizlerde yorumlara benim gibi yazınız 
Cevap bulunamadı.