alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
205
Cengizhan 2 Birleştirici
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 12:56
Birleştirici Nedir? 

Farklı özellikleri olan maddelerden yeni bir tür oluşturmak için kullanılır. Çanta üretiminde gerekli olan malzemedir. Böylelikle farklı boyutlarda çantalara sahip olabilir ve envanterinizi geliştirebilirsiniz. 


Başkent ya da Pekin Şehir merkezinde bulunan depocularda çanta üretimi için gerekli malzemeleri “Birleştirici” yardımıyla bir araya getirerek çanta üretimini yapabiliriz. 

Nasıl Kullanılır? 

Örnek: 
Başkent ya da Pekin Şehir Merkezi'nde bulunan depocularda çanta üretimi yaparken kullanabilirsiniz. 


Nasıl elde Ederim? 

Oyun içinde “j” tuşu ile pazara (nakit mağazaya) girilir. “Günlük” kategorisinin, “Meslek” bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir. 

Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 

- Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (ninja) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz

Cevap bulunamadı.