alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
222
Cengizhan 2 Evlilik Sistemi
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 11:47
Evlilik Sistemi

Cengiz Han 2'de evlenebilmek için öncelikle 40. seviyeye ulaşmış ve Pekin'e geçmiş olmanız gerekmektedir. Daha sonra Pekin Şehir Merkezi'nde bulunan Evlilik Yöneticisi Jie Yinyan'ı bulmanız gerekiyor..

Evlenmek istediğiniz karakterle arkadaşlık seviyeniz 1000'e ulaştığında evlenmeniz mümkün oluyor. Evlenmek istediğiniz karakterle parti oluşturun ve Evlilik Yöneticisi Jie Yinyan'ın yanına giderek Kırmızı Kurdela Görevi'ni seçin. Bu görevde Evlilik Şeytanı'nın yanına giderek onu öldürün ve Aşk Halatı malzemesini alın. Malzemeyi alabilmek için çantanızda boş yer olmasına dikkat edin ve Evlilik Yöneticisi Jie Yinyan'a geri dönün. "Evlenmek istiyorum" seçeneğini seçip bir miktar oyun içi para ödeyerek artık evlenebilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak "Düğün" seçeneğini seçerek evlilik düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz.

Boşanmak isterseniz yine Evlilik Yöneticisi Jie Yinyan ile konuşarak "Boşanmak istiyorum" seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır.
Cevap bulunamadı.