alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
149
Cengizhan 2 Hint Kıyafeti Nedir ?
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 12:15
Hint Kıyafeti Nedir? 

Hint Kıyafeti, karakterinizin Yakın, Menzilli ve Büyüsel savunma puanlarına 50 puan ekler. 

 

Cengiz Han 2'de karakterlerin 3 tip savunma özelliği vardır. Bunlar Yakın Savunma, Büyüsel Savunma ve Menzilli Savunmadır. 30. seviyeden itibaren kullanabileceğiniz Hint Kıyafeti, bu özelliklerin hepsine +50 puan ekler. Böylece hangi sınıfı seçerseniz seçin daha dayanıklı bir karakteriniz olur. 

Hint Kıyafeti'ni Nereden Satın Alabiliriz? 


Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Kıyafet bölümünden Hanlık Parası karşılığında Hint Kıyafeti satın alabilirsiniz. Kıyafetin 7 ve 30 günlük kullanım süreleri olan seçenekleri mevcuttur. 

Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 

Yapmanız gerekenler; 

Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 

- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.
Cevap bulunamadı.