alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
143
Cengizhan 2 Kraliyet Hükmü
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 12:17
Kraliyet Hükmü Nedir? 

Kraliyet Hükmü kullandığınızda 1,25 kat fazla tecrübe puanı kazanırsınız. Bunun yanında resimde de görebileceğiniz gibi size kazandırdığı özellikler saymakla bitmeyecek cinsten. 


Kraliyet Hükmü'nü kullandığınızda etkisi 1 hafta boyunca devam eder. Bu yüzden oldukça yararlı bir eşya olup, toplamda oyuncuya çok şey kazandırır. 

Kraliyet Hükmü'nü nereden satın alabiliriz? 

Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Başlangıç bölümünden Hanlık Parası karşılığında Kraliyet Hükmü satın alabilirsiniz. 

Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 

Yapmanız gerekenler; 

Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.
Cevap bulunamadı.