alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
181
Cengizhan 2 Mavi Pus Ateştaşı
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 13:26
Mavi Pus Ateştaşı Nedir? Mavi Pus Ateştaşı, mavi kaplama yapılmış ekipmanların mavi özelliklerinin rastgele değiştirilmesine yarayan bir eşyadır. Bu eşyayı kullanabilmeniz için karakterinizin 80 seviye ve üzeri olması gerekmektedir. Başkent ya da Pekin Şehir Merkezinde bulunan Kaplama Ustasında kullanılır. 

Mavi Pus Ateştaşı’na Nasıl Sahip Olabilirim? Oyun içinde “j” tuşu ile Pazar’a (nakit mağazaya) girilir. Ekipman kategorisinin Geliştirme bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir. 

Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 

- Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (ninja) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz. 
Cevap bulunamadı.