alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
186
Cengizhan 2 Okçular
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 11:52
OkçuKullandığı Silahlar: Ok ve yay

Hakkında:İmparatorluğun, atlı ve yaylı birliklerinden oluşan okçular asırlardır keskin nişancılıkları ile ün salmış birimlerdir. Düşmanlarını uzun mesafelerden avlayabilme özelliği ve gizli tuzakları ile avlarını teker teker etkisiz hale getirmeyi tercih ederler.

Savaş Meydanında:Okçular, uzun mesafeli yayları ve ölümcül oklarının yanı sıra, kullanabilecekleri birbirinden güçlü ve farklı tuzakları ile savaş meydanında çok büyük fark yaratabilir. Hızlı refleksleri ve çevik hareketleri ile her zaman düşman birliklerine büyük kayıp yaratır. Tek dezavantajı olan, defansının düşük olmasını her zaman avı ile mesafa koyarak, vur-kaç (gerilla) taktiği ile avantajına çevirebilir.

Okçu hiçbir zaman yalnız gezmez. Pusuya düşürmek istediği avları hakkında bilgileri, özel eğitilmiş kartal’ını yollayarak önceden öğrenebilir ve düşman birliklerinin yerlerini saptayabilir.
Cevap bulunamadı.