alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
177
Cengizhan 2 Ruhlar Damgası
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 13:46
RUHLAR DAMGASI 

Ruhlar Damgası Nedir? 

Seviye 60 üzeri tüm ekipmanları geliştirmenize sağlayan Ruhlar Damgası ile ekipmanlarınızın mevcut özelliklerini arttırarak, var olan eşyanızı çok daha iyi özelliklere sahip bir eşyaya dönüştürebilirsiniz. Bir rivayete göre, Cengiz Han'ın savaşçılarını diğer ölümlülerden ayıran en önemli özelliklerden biri de kullandıkları özel ekipmanlarmış. Ruhlar Damgası ile ekipmanlarınızı damgalayarak siz de özel ekipmanlara sahip olabilirsiniz. 


Nasıl Elde Ederim? 

Oyun içerisinde "J" tuşu ile pazara (nakit mağazaya) girilir. "Ekipman" kategorisinin, "Geliştirme" bölümünde bulunur. Satın almak için Hanlık Parası ya da Pazar Parası gerekmektedir. 


Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 

Yapmanız gerekenler; 

- Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.
Cevap bulunamadı.