alexa
Cengizhan 2
Cengizhan 2, gerek ülkemiz gerekse Ortadoğu pazarında yoğun ilgi gören bir yapım olarak dikkat çekiyor. Cengizhan 2 Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
197
Cengizhan 2 Tarım Çimi Nedir ?
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 11:06
Tarım Çimi Nedir?

Tarım Çimi, Cengiz Han 2'de 1 saat süreliğine çifte tecrübe kazanmanızı sağlayan eşyadır. Aynı zamanda Antik Kalıntılar'da saygınlık ya da hünere iki kat puan kazandırır. Gezgin Ruhlar, Lanetli Beden ve Oyun Parkı'nda da 2 kat ödül kazanırsınız. 

1 adet Tarım Çimi kullandığınızda 1 saat boyunca ödül kazanırken arka arkaya kullandığınız sayıya göre bu ödülün süresi katlanarak devam etmektedir. Örneğin 4 tane Tarım Çimi arka arkaya kullanırsanız Tarım Çimi'nin etkisi 4 saat sürer. 

Tarım Çimi'ni Nereden Satın Alabiliriz?

Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Günlük > Kullanışlı bölümünden Hanlık Parası karşılığında Tarım Çimi satın alabilirsiniz. 

Hanlık Parası Nasıl Alabilirim?

Yapmanız gerekenler; 

sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin. 
- Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin. 
- 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir. 
- Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.
Cevap bulunamadı.